Rozšířené vyhledávání

Hledání v položce Domnělá píseň pražských vyhnanců na Slovensko a její slovenské příbuzenstvo. Pokud chcete hledat v celé databázi, použijte tento formulář.
Nápověda: Pokud hledáte podle klíčových slov z plného textu dokumentu, mějte na paměti, že databáze obsahuje dokumenty v různých jazycích.
Vyhledává v celé databázi.
Vyhledává pouze v záznamech (metadatech) dokumentů.
Autor nebo další původce dokumentu (editor, překladatel aj.).
Zvolíte-li „stať“, vyhledáváte v časopiseckých článcích, sborníkových příspěvcích a kapitolách monografií.
Zobrazují se záznamy 1 - 5 z celkového počtu 5

Kapitola
Souček, Stanislav. Text písně a Kollárův údaj o jeho původu. Data písně a jejich svědectví. In: Souček, Stanislav. Domnělá píseň pražských vyhnanců na Slovensko a její slovenské příbuzenstvo. 1923, s. 3–14.

Kapitola
Souček, Stanislav. Slovenské příbuzenstvo písně "vyhnanců". In: Souček, Stanislav. Domnělá píseň pražských vyhnanců na Slovensko a její slovenské příbuzenstvo. 1923, s. 24–58.

Kapitola
Souček, Stanislav. Příloha : exulantské písně, na nichž založena všeobecná charakteristika jejich. In: Souček, Stanislav. Domnělá píseň pražských vyhnanců na Slovensko a její slovenské příbuzenstvo. 1923, s. 59–80.

Kapitola
Souček, Stanislav. Píseň "vyhnanců" a naše písně exulantské. In: Souček, Stanislav. Domnělá píseň pražských vyhnanců na Slovensko a její slovenské příbuzenstvo. 1923, s. 14–24.

Kapitola
Souček, Stanislav. Rejstřík písní v práci dotčených. In: Souček, Stanislav. Domnělá píseň pražských vyhnanců na Slovensko a její slovenské příbuzenstvo. 1923, s. 81–83.