Rozšířené vyhledávání

Hledání v položce Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. Pokud chcete hledat v celé databázi, použijte tento formulář.
Nápověda: Pokud hledáte podle klíčových slov z plného textu dokumentu, mějte na paměti, že databáze obsahuje dokumenty v různých jazycích.
Vyhledává v celé databázi.
Vyhledává pouze v záznamech (metadatech) dokumentů.
Autor nebo další původce dokumentu (editor, překladatel aj.).
Zvolíte-li „stať“, vyhledáváte v časopiseckých článcích, sborníkových příspěvcích a kapitolách monografií.
Zobrazují se záznamy 1 - 12 z celkového počtu 12

Kapitola
Elbel, Petr. Úvod. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 9–16.

Kapitola
Elbel, Petr. Příloha 3 - Mapa. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 119–121.

Kapitola
Elbel, Petr. Příloha 2 - Tabulka. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 113–118.

Kapitola
Elbel, Petr. Seznam pramenů a literatury. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 133–141.

Kapitola
Elbel, Petr. Diplomatický rozbor příměřných listů a přiznávacích listů k příměří z jižní Moravy v husitském období. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 17–26.

Kapitola
Elbel, Petr. Exkurz: dohody o příměrí jako pramen pro topografii a prosopografii husitské (jižní) Moravy. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 64–81.

Kapitola
Elbel, Petr. Předmluva. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 7–8.

Kapitola
Elbel, Petr. Obrazová příloha. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 122–132.

Kapitola
Elbel, Petr. Jmenný a místní rejstřík. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 142–147.

Kapitola
Elbel, Petr. Příloha 1 - Edice. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 82–112.

Kapitola
Elbel, Petr. A true, faithful and Christian truce... : the truce agreements between the Hussites and Margrave Albert's party in South Moravia : summary. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 148–154.

Kapitola
Elbel, Petr. Dohody o příměří v kontextu dějin husitské (jižní) Moravy. In: Elbel, Petr. Pravé, věrné a křesťanské příměřie... : dohody o příměří mezi husity a stranou markraběte Albrechta na jižní Moravě. 2016, s. 27–63.