Rozšířené vyhledávání

Hledání v položce O literární činnosti M. Jev. Saltykova-Ščedrina. Pokud chcete hledat v celé databázi, použijte tento formulář.
Nápověda: Pokud hledáte podle klíčových slov z plného textu dokumentu, mějte na paměti, že databáze obsahuje dokumenty v různých jazycích.
Vyhledává v celé databázi.
Vyhledává pouze v záznamech (metadatech) dokumentů.
Autor nebo další původce dokumentu (editor, překladatel aj.).
Zvolíte-li „stať“, vyhledáváte v časopiseckých článcích, sborníkových příspěvcích a kapitolách monografií.
Zobrazují se záznamy 1 - 6 z celkového počtu 6

Kapitola
Vilinskij, Sergej G.. Předmluva. In: Vilinskij, Sergej G. O literární činnosti M. Jev. Saltykova-Ščedrina. 1928, s. 3–4.

Kapitola
Vilinskij, Sergej G.. M. Saltykov a ruská skutečnost jeho doby. In: Vilinskij, Sergej G. O literární činnosti M. Jev. Saltykova-Ščedrina. 1928, s. 24–128.

Kapitola
Vilinskij, Sergej G.. Všelidské motivy v tvorbě M. Saltykova. In: Vilinskij, Sergej G. O literární činnosti M. Jev. Saltykova-Ščedrina. 1928, s. 129–147.

Kapitola
Vilinskij, Sergej G.. M. Jev. Saltykov a ruská literatura. In: Vilinskij, Sergej G. O literární činnosti M. Jev. Saltykova-Ščedrina. 1928, s. 215–244.

Kapitola
Vilinskij, Sergej G.. Rysy osobnosti M. Jev. Saltykova. In: Vilinskij, Sergej G. O literární činnosti M. Jev. Saltykova-Ščedrina. 1928, s. 5–23.

Kapitola
Vilinskij, Sergej G.. Poznámky o umělecké stránce spisů Saltykovových. In: Vilinskij, Sergej G. O literární činnosti M. Jev. Saltykova-Ščedrina. 1928, s. 148–214.