Rozšířené vyhledávání

Hledání v položce Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. Pokud chcete hledat v celé databázi, použijte tento formulář.
Nápověda: Pokud hledáte podle klíčových slov z plného textu dokumentu, mějte na paměti, že databáze obsahuje dokumenty v různých jazycích.
Vyhledává v celé databázi.
Vyhledává pouze v záznamech (metadatech) dokumentů.
Autor nebo další původce dokumentu (editor, překladatel aj.).
Zvolíte-li „stať“, vyhledáváte v časopiseckých článcích, sborníkových příspěvcích a kapitolách monografií.
Zobrazují se záznamy 1 - 24 z celkového počtu 24

Kapitola
Back matter. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. .

Kapitola
Jmenný rejstřík. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 187–191.

Kapitola
Front matter. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. .

Kapitola
Beneš, Bohuslav. Lidová vzpomínka ve vyprávění o událostech dvacátých let a její folkloristické aspekty. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 109–112.

Kapitola
Kšicová, Danuše. K některým problémům kulturní politiky SSSR a ČSR v meziválečném období. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 139–144.

Kapitola
Jeřábek, Dušan. Bedřich Václavek a problémy socialistického umění. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 125–133.

Kapitola
Hejl, František. Národnostní otázka v programu KSČ a KSS za druhé světové války. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 65–82.

Kapitola
Suchomel, Milan. Bedřich Václavek a některé otázky marxistické literární kritiky. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 135–137.

Kapitola
Hrabák, Josef. O kulturním dědictví. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 43–49.

Kapitola
Pečman, Rudolf. K česko-ruským vztahům v hudbě. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 179–185.

Kapitola
Seznam vyobrazení. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 186.

Kapitola
Obsah. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 7.

Kapitola
Čerešňák, Bedřich. Vznik KSČ a role internacionalismu v našem dělnickém hnutí. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 15–29.

Kapitola
Kudělka, Zdeněk. Brněnská architektonická avantgarda. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 145–149.

Kapitola
Srna, Zdeněk. Dvě střediska marxistické divadelní kritiky v českých zemích. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 161–169.

Kapitola
Dorovský, Ivan. Národnostní otázka v programech komunistických stran balkánských zemí. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 93–107.

Kapitola
Mainuš, František. Internacionální spolupráce antifašistů v týlu nacistického Německa v druhé světové válce. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 83–92.

Kapitola
Válek, Vlastimil. Vzpomínky na založení a boje Komunistické strany Československa a jejich místo v české memoárové literatuře. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 113–121.

Kapitola
Sedlář, Jaroslav. Sociální umění dvacátých let v Brně. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 151–155.

Kapitola
Cetl, Jiří. Filosofie a krizový vývoj naší strany a společnosti. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 31–42.

Kapitola
Kolejka, Josef. Národnostní otázka v programech a činnosti mezinárodního dělnického hnutí (I., II. a III. internacionála) : (vytyčení problémů a etap jejich řešení). In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 53–63.

Kapitola
Předmluva. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 9–11.

Kapitola
Závodský, Artur. České divadlo ve vztahu k Velké říjnové socialistické revoluci a k založení KSČ. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 157–160.

Kapitola
Štědroň, Bohumír. K dějinám dělnické písně a skladby v Brně. In: Padesát vítězných let : sborník prací z vědecké konference filosofické fakulty University J. E. Purkyně k 50. výročí vzniku Komunistické strany Československa. 1973, s. 171–177.