Rozšířené vyhledávání

Hledání v položce Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). Pokud chcete hledat v celé databázi, použijte tento formulář.
Nápověda: Pokud hledáte podle klíčových slov z plného textu dokumentu, mějte na paměti, že databáze obsahuje dokumenty v různých jazycích.
Vyhledává v celé databázi.
Vyhledává pouze v záznamech (metadatech) dokumentů.
Autor nebo další původce dokumentu (editor, překladatel aj.).
Zvolíte-li „stať“, vyhledáváte v časopiseckých článcích, sborníkových příspěvcích a kapitolách monografií.
Zobrazují se záznamy 1 - 13 z celkového počtu 13

Kapitola
Pražák, Richard. Uherští jakobíni v Brně. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 5–13.

Kapitola
Kazinczy, Ferenc. Ferenz Kazinczy: Můj vězeňský deník. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 17–52.

Kapitola
Kazinczy, Ferenc. Poznámky a vysvětlivky. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 108–121.

Kapitola
Kazinczy, Ferenc. Mukačevo. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 99–107.

Kapitola
Obsah. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 132.

Kapitola
Kazinczy, Ferenc. V zábrdovické káznici. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 53–64.

Kapitola
Kazinczy, Ferenc. Dílo Filangieriho. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 67.

Kapitola
Pražák, Richard. Bibliografie. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 14–15.

Kapitola
Front matter. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. .

Kapitola
Kazinczy, Ferenc. Hungarian Jacobins in Brno. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 122–131.

Kapitola
Back matter. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. .

Kapitola
Kazinczy, Ferenc. Kufstein. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 68–98.

Kapitola
Kazinczy, Ferenc. Uherský vůl. In: Kazinczy, Ferenc. Ferenc Kazinczy a Brno : (vězeňský deník Ference Kazinczyho a jeho pobyt v Brně). 2000, s. 65–66.